Ekran dotykowy do fotobudki

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko powszechny plan na rynku gastronomicznym bawi się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w praktyce kelnerom a tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych oraz długotrwałych szkoleń, oraz bardzo popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z dużą gamą funkcji, bardzo dużo sprawdzi się w nie wyłącznie w niewielkim, pojedynczym lokalu, ale też w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS stanowi wyjątkowo elastycznym systemem, jaki otrzymamy na zbytu. W zależności od profilu lokalu, czy istnieje wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najwygodniejsze dla Twoich potrzeb.

comarch erp optima fakturyComarch ERP Optima Faktury | Systemy ERP | POLKAS

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i owocu jaki generuje. W relacji od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, by był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest wstęp do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.