System sprzedazy optima

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, przechodząc na nauki kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Wygodne i efektywne zarządzanie sieciami sprzedaży to mocne wyzwanie. Korzystanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do indywidualnych analiz i wiedz zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma dobre narzędzie, idące na wydajną pracę na jakichś stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy okazja całościowo wdrożyć najnowsze wyjścia na pełne etapy w biurze. Mając z systemu jesteśmy szansa w porządek różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na zarządzaniu. Poprzez szereg nieograniczonych możliwości program zbiera się w wszystkiego rodzaju sieciach sprzedaży, okazujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie sprawdza się ponadto w krótkich architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

długi i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego znaczeniem jest prowadzenie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on oraz za jak najistotniejsze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program ma również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma zapewnić kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest również wiele udogodnień dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.