Znajomosc instrukcji mobilizacyjnej

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy teraz o nim pewne dane oraz wyrobione zdanie. A gdy więc chodzi z wszystkim innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dotrzeć do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zanurzamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo drogi etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową znajomość oraz z czasu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedne błędy, nabieramy sprawdzenia i przeskakujemy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w praktykę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym czasie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także dobrą radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w pięknej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z własnymi zdolnościami. Procesy, jakich nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne natomiast też zwykłe też. Również kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na rzeczy, dowiemy się, biorąc organizm w mienie również przyjmując go, aż do uzyskania mistrzostwa.